با توجه به وقت‌گیر بودن فرایند به‌روزرسانی سایت، بسیاری از مطالب نوشته شده در این سایت به روز نیستند و از نظر این‌جانب فاقد ارزش و اعتبار کافی هستند.

بعضی از مطالب منتشر شده در این سایت، یادداشت‌برداری نکات مفیدی هست که به صورت روزانه می‌آموزم. با ثبت آن‌ها در این‌جا احتمال فراموشی و از دست دادن این مطالب کاهش می‌یابد، همه جا به آن‌ها دسترسی خواهم داشت و به طور همزمان با دیگران هم به اشتراک گذاشته‌ام. شما با ریسک خودتان از این مطالب استفاده می‌کنید و من هیچ تعهدی در قبال درست بودن یا به‌روزرسانی آن‌ها ندارم. باقی صفحات هم کاربرد بایگانی و آرشیو دارند.

از این سایت کمتر برای انتشار نظرات شخصی استفاده می‌کنم و برای همین قابلیت‌هایی مانند ارسال نظر یا تماس با نویسنده وجود ندارد ولی شما می‌توانید من را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید:

twitter linkedin foursquare instagram slideshare google-plus facebook github youtube telegram wikipedia-w wikipedia-w stack-overflow trello deviantart vimeo imdb soundcloud lastfm bitbucket flickr

اگر کار مهم و فوری داشتید می‌توانید با یکی از روش‌های زیر با من تماس بگیرید درغیر اینصورت بهترین راهکار ارتباطی با من تلگرام است که در لینک‌های بالا موجود هست. البته پیشنهاد می‌کنم حتی‌الامکان از تماس‌های تلفنی خودداری کنید.

  • phone ۰۰۹۸۹۳۸۲۵۰۱۴۸۷
  • map-marker ایران، تهران، خ آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده مهندسی کامپیوتر، طبقهٔ ۴، آزمایشگاه مهندسی خودکار نرم‌افزار

چند سال اخیر دوره‌های آموزشی متنوعی را در دانشگاه‌های شهید بهشتی، صنعتی شریف، تهران، علوم پزشکی ایران و تعدادی دورهٔ مجازی برگزار کردم. می‌توانید به صفحات این دروس و محتوای ارائه شده در این کلاس‌ها دسترسی پیدا کنید.

می‌توانید از نقاشی‌های من یا آلبوم عکس‌هایم در رویدادهای نرم‌افزار آزاد، دانشگاه صنعتی شریف، دوره‌های برگزار شده در دانشگاه شهید بهشتی، کوهنوردی همراه دوستان، شرکت بهستان‌رایان، قرارهای دوستانه و دوران مدرسه دیدن کنید.

گلچینی از گفتاوردها به همراه ترجمه در موارد مورد نیاز به همراه نام گوینده یا نویسنده و دیالوگ‌های برگزیده از فیلم‌هایی که دیدم را گردآوری کردم.

اگر می‌خواهید با خودم بیشتر آشنا شوید یا رزومهٔ کاری و تحصیلی‌ام را ببینید علاوه بر بازدید از لینک‌های داخل این صفحه می‌توانید مطلبی که دربارهٔ معرفی خودم نوشتم را هم مطالعه کنید. از فرصتی که این سایت در اختیارم قرار داده استفاده کردم تا از برخی اشخاص حقیقی یا حقوقی تشکر یا حمایت خودم را اعلام کنم.